Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

PONİBLOG RSS Feed

14 Jul Bebeğim Olmuyor
tolgakaynak 0 318
Çocuk sahibi olmayı dileyen anne-baba adayları, hamile kalma sürecinin uzamasıyla birlikte çeşitli endişelere kapılabilirler.“Neden bebeğim olmuyor? Acaba bende ya da eşimde bebek sahibi olmamıza engel olacak bir sorun mu var?” gibi endişeler bu dönemde anne-baba adaylarını genellikle daha çok strese sokabilir.Her çiftin çocuk sahibi olmaya karar v..
14 Jul Tüp Bebek
tolgakaynak 0 296
Tüp bebek nedir?Tüp bebek çeşitli sebeplerden dolayı çocuk sahibi olmakta sorun yaşayan çiftler için gerekli olan tedavi yöntemidir.Tüp bebek nasıl yapılır?Bu yöntemi kısaca anlatmak gerekirse anne adayının yumurta hücresi çeşitli takviyelerle olgunlaştırılır ve baba adayının sperm hücresiyle laboratuvar ortamında döllenir. Bu döllenmiş embriyo ann..
02 Aug Nasıl Hamile Kalınır
tolgakaynak 0 126
Bebek sahibi olmaya karar veren anne-baba adaylarının en çok sorduğu sorulardan birisi; “nasıl hamile kalırım?” sorusudur.“Neden hamile kalamıyorum?”İlk olarak şunu bilmelisiniz; hamile kalma süresi her kadın için aynı değildir. Yani bunu öngöremezsiniz. Bazı kadınlar bebek sahibi olmaya karar verdikten hemen sonra ya da birkaç hafta içerisinde ham..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.
Bu sistem e-ticaret butik tarafından hazırlanmıştır